Закрити
Закрити

Постачальники

АТ "УКРАВТОВАЗ" виконує  поставку  оригінальних запасних частин LADA  -  внутрішнього виробництва ОАО "АВТОВАЗ"  (м. Тольятти).

Також Вашій увазі представляємо повний асортимент запасних частин підприємств холдингу "Об'єднані автомобільні технології":

АО "Димитровградський автоагрегатний завод"

АТ "Димитровградський автоагрегатний завод", що входить в ОАО "Об'єднані автомобільні технології", є одним з лідуючих російських виробників автокомпонентів для легкових та грузових автомобілів вітчизняного та зарубіжного виробництва.

ООО "Димитровградський завод порошкової металлургії"

Підприємство створене як самостійне юридичне лице 1 жовтня 1999 року на базі виробництва порошкової металлургії ОАТ "ДААЗ", що було засноване 19 червня 1972 року, як головний виробник виробів з металічних порошків для автомобільних заводів.

ООО "СААЗ Комплект"

Підприємство організовано на базі підприємства, що виникло в 50-60 роки минулого століття в період масштабного розвитку радянської промисловості і, в тому числі, автомобілебудування.

В поточний час СААЗ виробляє телескопічні стійки, амортизатори, а також пневмогідравлічні упори та газові пружини практично для всіх вітчизняних легкових автомобілей. Підприємсто є постачальником виробів для конвеєрів ВАТ "АВТОВАЗ", ВАТ "УАЗ", ВАТ "ОАГ".

ТОВ "Автосвіт"

ТОВ " Автосвіт" засновано в м. Димитровград в 2013р. Це нове підприємство, що є правонаступников ТОВ "Димитровградский завод світотехніки" та ЗАТ "Завод Автосвіт" в м. Киржач Владимирської області.

"Автосвіт" сьогодні - це найкрупніший виробник світлотехнічних виробів для автомобільних заводів Росії та країн СНГ. Підприємство виробляє широкий спектр світлотехнічних виробів: блок-фари, протитуманні фари, задні фонарі.

АТ "ОСВАР"

Свою исторію АТ "ОСВАР" веде з 1969 року - з початку будівництва в м. Вязники заводу по виробництву автомобільного світлотехнічного обладнання.

Сьогодні номенклатура виробів, що випускається на АТ "ОСВАР" нараховує більш ніж 500 найменувань. Продукція підприємства сертифікована на відповідність вимогам ЄЕК ООН, що дозволяє успішно конкурувати з зарубіжними виробниками світлотехнічних приладів для автомобільної промисловості.

АТ "ВАЗІНТЕРСЕРВІС"

АТ "ВАЗІНТЕРСЕРВІС" засновано в 1991 році з метою випуску пікапів на базі автомобілів LADA, а також як виробництво автокомплектів для ОАО "АВТОВАЗ".

В поточний час номенклатура виробництва перевищує 200 найменувань. "ВАЗІНТЕРСЕРВІС" постачає комплектуючі на автосборні заводи Росії, а також на вторинний ринок.

АТ "Мотор-Супер"

АТ "Мотор-Супер" створено 29 листопада 1990 року. Основний напрямок діяльность - виробництво вузлів та деталей для автомобілів. З 1994 року компанія постачає на контрактних умовах автомобільні запчастини та комплектуючі на головну складальну лінію ВАТ "АВТОВАЗ".

АТ "Сердобський машинобудівний завод"

АТ "Сердобський машинобудівний завод" - це сучасне підприємство, що спеціалізується на виробництві прицепів для вантажних та легкових автомобілів, комплектуючих та запчастин для автомашин сімейства ВАЗ, ЗІЛ.