Закрити
Закрити

Оригінальне пакування

Фірмова упаковка допоможе вам відрізнити оригінальні запасні частини на полицях магазинів від альтернативної або контрафактної продукції. Оригінальні запасні частини LADA в фірмовій упаковці - це запчастини, які виготовлені виробничими підрозділами ВАТ "АВТОВАЗ" або його сертифікованими постачальниками.
Запасные части LADA представлены в трех основных классах:

клас "Оригінал", клас "Стандарт"та клас "Спорт".


Класс "Оригинал"

Клас "Оригінал"  - запасні частини, які встановлюються при складанні автомобіля на конвеєрі.
Упаковка для запасних частин класу "Оригінал" оформлена за індивідуальним дизайном в суворій відповідності з фірмовим стилем автовиробника.


Класс "Стандарт"

Клас "Стандарт" - - запасні частини, що володіють характеристиками, аналогічними оригінальним, але розраховані на менший ресурс експлуатації через менших середньорічних пробігів автомобілів LADA, вік яких понад 7 років.


Класс "Спорт"

Клас "Спорт" - Клас "Спорт" - запасні частини, які мають покращені технічні характеристики і володіють підвищеною зносостійкістю в умовах жорсткого режиму експлуатації автомобіля, зі збільшеним терміном служби.
Упаковка для запасних частин Класу "Спорт" оформлена за індивідуальним дизайном в суворій відповідності з фірмовим стилем спортивного спрямування діяльності ВАТ "АВТОВАЗ".