Закрити
Закрити

LADA Vesta SW та LADA Vesta SW Cross виходять на європейський ринок

LADA Vesta SW і LADA Vesta SW Cross надходять упродаж на європейський ринок. Першими країнами, щоотримали автомобілі, стали Німеччина, Австрія іУгорщина. До кінця квітня машини з'являться вСловаччині, Сербії і Болгарії.

У країнах Європи доступні автомобілі в комплектаціяхComfort і Luxe з двигуном 1,6 л механічної абоавтоматизованої трансмісіями.

Обидві нові моделі були сертифіковані на відповідністьвимогам ЄС по безпеці і екологічності. Зокрема, автомобілі відповідають екологічним нормам "Евро-6" (уУкраїні діють норми "Евро-5").

Нагадаємо, що ще до старту продажів LADA Vesta SW іLADA Vesta SW Cross були тепло зустрінуті журналістами іширокою публікою на автомобільних виставках Європи : уВідні, Ессені, Будапешті, Братиславі і Бєлграді.

Раніше на європейський ринок вийшов седан LADA Vesta. У 2017 році австрійське суспільство OAMTC Austria(аналог німецького ADAC) назвало седан LADA Vesta "Автомобілем року в Австрії" в категорії "Компактнийавтомобіль класу В". Експерти оцінювали машини задвома головними критеріями - безпека і економічнаефективність.