Закрити
Закрити

В Україну прибули перші автомобілі LADA Vesta

На початку травня на склад офіційного імпортера LADA в Україні - АТ "УКРАВТОВАЗ" прибула перша партія автомобілів LADA Vesta для проходження сертифікації. Сертифікаційні випробування - це завершальний етап робіт, перед офіційним стартом продажів LADA VESTA на ринку України.

LADA Vesta вже декілька років успішно продається на російському ринку і упевнено займає лідируючі позиції в рейтингу продажів по моделях. LADA Vesta є переможцем Щорічної національної премії "Автомобіль року в Росії-2017", отримавши відмінну оцінку російських автолюбителів і автомобільних журналістів. Зовсім нещодавно LADA Vesta нагороджена престижною автомобільною премією Гран-прі журналу "ЗА КЕРМОМ" в номінації "Вибір редакції "ЗА КЕРМОМ".

LADA VESTA - це автомобіль нового покоління LADA, який з'явився на світ завдяки співпраці Автоваза і альянсу RENAULT - NISSAN. Він побудований з використанням технологій альянсу і системи контролю якості, а також на спільних глобальних платформах для автомобілів RENAULT, NISSAN і LADA. Автомобілі, які поставлятимуться в Україну, відповідають екологічним нормам ЕВРО- 6, як і для ринків європейських країн. Дизайн виконаний в єдиній "Ікс"-концепції нового фірмового стилю LADA, який був створений фахівцем світового рівня Стівом Маттином (раніше працював в Mercedes і Volvo).

Седан LADA Vesta дозволить Вам отримати істинну насолоду від водіння завдяки вигостреній керованості, динаміці розгону і енергоємній підвісці. Максимальний комфорт забезпечують сучасні smart- опції, якими оснащений автомобіль: мультимедійна система з 7" дисплеєм з TouchScreen, автоматичний клімат-контроль, режим "Швидкий обігрів вітрового скла", охолоджуваний речовий ящик, бортовий комп'ютер, кермо з клавішами управління мультимедіа і круїз-контролем, датчик дощу, камера заднього виду і багато інших зручних опцій.

Висока міра безпеки, починаючи з найдоступнішої комплектації, - одна з головних переваг LADA Vesta. Кожен автомобіль оснащений системою контролю стійкості ESC, антиблокувальною системою гальм ABS, системою допомоги при старті на підйомі, подушкою безпеки водія і функцією автоматичного замикання дверей при русі.

За динаміку LADA Vesta відповідає модернізований силовий агрегат об'ємом 1.6 літра потужністю 106 л.с. Розгін до першої сотні відбувається за 11,2 сек, а максимальна швидкість складає 178 км/год. Реалізуватибудь-який стиль водіння, від динамічного до статечного, дозволить автоматизована коробка передач (АМТ). У програмному управлінні контроллера АМТ налічується більше 20 типових алгоритмів перемикання. Крім того, LADA Vesta доступні і з механічною коробкою передач, яка відрізняється плавним перемиканням, віброакустичним комфортом і забезпечує низьку витрату палива.

Старт продажів в Україні намічений на початок другого півріччя 2017 року. Ціни на автомобілі і склад комплектацій доки не розголошуються. Вони будуть озвучені вже ближче до старту постачань. Але вже очевидно, що інтерес до моделі дуже високий і серед українських автолюбителів.

Додаткова інформація:

ПАО "АВТОВАЗ" є найбільшим виробником Альянсу RENAULT - NISSAN. Дві виробничі пощадки Автоваза в Тольятті і в Іжевську випускають по повному циклу автомобілі під 4 брендами (LADA, Renault, Nissan і Datsun).

АТ "УКРАВТОВАЗ" - ексклюзивний дистриб'ютор автомобілів LADA і оригінальних запасних частин LADA, працює на ринку України з 1995 року. АТ "УКРАВТОВАЗ" -суб'єкт господарювання України, не має російського капіталу і не є дочірньою компанією ПАО "АВТОВАЗ" (РФ), або інших російських бізнес-структур. В результаті своєї прозорої підприємницької діяльності АТ "УКРАВТОВАЗ" підтримує гарантійні зобов'язання і постгарантійний ремонт автомобільного парку LADA в Україні, створює і містить робочі місця, є великим платником податків до Державного бюджету України.