Закрити
Закрити

Обережно, шахраї!

Шановні клієнти, друзі і відвідувачі сайту!

Останнім часом в мережі Інтернет часто з'являються сайти, а також оголошення на популярних торговихмайданчиках, де нібито можна за невелику, символічнусуму, стати володарем нового автомобіля. І якщо раніше було досить було просто проігнорувати sms, зміст якого обіцяв "безкоштовний сир", то тепер шахраї вийшли на новий рівень. Заради швидкої наживи і введення в оману клієнтів, нечисті на руку ділки почали створювати і реєструвати підприємства, які нічим, за винятком форми власності, не відрізняються по назві від "оригіналу". Так, впродовж декількох днів, в деякі дилерські центри Корпорації УкрАВТО звернулися особи, які хотіли уточнити питання придбання автомобілів, ціна яких в 2-3 рази були нижчі цифри, яка вказана на ціннику. Особливо, повинно насторожити, наприклад, варіант, коли пропонують "автомобіль з виставки, але подивитися його можна буде тільки після внесення передоплати". Не варто пояснювати, що, скориставшись такою "відмінною пропозицією", Ви не побачите ні грошей, ні автомобіль?

Корпорація УкрАВТО заявляє, що не веде діяльності, котра дозволяє маніпулювати цінами на нові автомобілі в дилерській мережі. Тому, зважаючи на звернення клієнтів безпосередньо до консультантів дилерських центрів Корпорації УкрАВТО, і з метою уберегти громадян від спроб шахраїв їх обдурити, Корпорація УкрАВТО відмічає, що шахраї стають усе більш витонченими з метою наживи на довірі громадян. Такі випадки неодноразові і торкаються усіх брендів, які офіційно представляє Корпорація УкрАВТО.

Більше того, зловмисники уміло використовують реальну інформацію про дилерські центри Корпорації УкрАВТО зметою зробити свій обман максимально схожим на правду, використовуючи логотипи, фотографії, за винятком фізичної адреси.

Нагадуємо, що перелік усіх офіційних дилерських центрів автомобільних брендів, які в Україні представляє Корпорація УкрАВТО за коректними контактними даними приведені в розділі ПОШУК ДИЛЕРА

Просимо Вас бути пильними і ретельно перевіряти інформацію у разі виявлення сайтів або оголошень проможливість придбання нового автомобіля за ціною, яка занадто хороша, щоб бути реальністю!