Закрити
Закрити

Нова LADA Granta седан - символ довіри

LADA представляє нову Granta седан - першу модель нового сімейства LADA Granta. Нова Granta седан демонструє уважне відношення LADA до потреб сучасних клієнтів, для яких яскравий дизайн автомобіля і надійність є синонімами. Машину у сучасному світі стає не просто засобом пересування, а справжнім життєвим простором, де водій і пасажири почувають себе комфортно і захищено.

За словами віце-президента з продажу і маркетингу Яна Птачека, сімейство LADA Granta є одним з лідерів ринку і одночасно унікальною пропозицією, задаючи тон у своємусегменті. Нова Granta седан дозволить ще більше зміцнити сильний і привабливий імідж LADA, а також притягнути нових покупців за рахунок збалансованого поєднання передового дизайну, надійності і відмінної ціни.

LADA Granta седан є новим прикладом динамічного розвитку Марки. Надійність, що зарекомендувала себе, у сукупності з упевненим і сучасним зовнішнім виглядом, інтерпретованим через генетичний код "ІКС-образного" дизайну, створюють гідне оновлення сімейства LADA Granta і закладають базу для його подальшого розвитку.

Нова LADA Granta седан виділяється повністюпереробленою передньою частиною кузова, що відбиває належність до автомобілів LADA нового покоління, де передні фари на темній глянцевій підкладці органічно вписані у верхню частину радіаторних грат і "Ікс-графіка" візуально виділена хромованими вставками у формі бумерангів. Збільшений в розмірах логотип LADA надає закінченості новому образу.

Дзеркала заднього виду з інтегрованими повторювачами сигналів повороту і оригінальний дизайн колісних дисків доповнюють сучасний вигляд LADA Granta седан.

Належність до ДНК Марки яскраво виражена і встилістиці задньої частини нової LADA Granta седан. Скульптурний підхід, застосований в дизайні заднього бампера, дозволив зменшити його "візуальну вагу", а рельєф граней в задній частині кузова "розширив" габарити нового автомобіля. "Ікс-графіка" простежується і в контурах задніх ліхтарів, і у виштампуваннях на кришці багажника, що створили на ній оригінальну гру тіней.

Нова LADA Granta седан виглядає сучасно і породисто, що у свою чергу підкріплене незмінною надійністю і комфортом.