Закрити
Закрити

Неймовірні ціни, встигни придбати автомобілі LADA!

Офіційний дистриб'ютор автомобілів LADA компанія «УКРАВТОВАЗ» пішла на зустріч клієнтам знизивши ціни на весь модельний ряд до 12%. Ціни були знижені, як на добре відомі та перевірені часом автомобілі, так і абсолютно нові для нашого ринку моделі LADA «Vesta» і «X-RAY».

Нові автомобілі LADA відрізняються здатністю дивувати і захоплювати унікальним набором характеристик. Нові автомобілі LADA легко впізнаються, завдяки Х-коду, який лежить в основі дизайну, розробленого головним дизайнером АВТОВАЗ Стівом Маттіном (який раніше займався розробкою дизайну автомобілів Mercedes-Benz і Volvo).

Vesta - абсолютно новий автомобіль, створений на новій платформі

LADA-B/C, розробленої інженерами АВТОВАЗ в співпраці з фахівцями Альянсу Renault-Nissan.

Vesta, як ми вже чули, представлена ​​на автомобільному ринку України в 3-х варіантах: седан, універсал і універсал Cross. Вона - лідер в загальних продажах LADA. Прекрасно продається і нарощує свої продажі в країнах Європи і так само країнах СНД, що дає передумови для активних продажів і в Україні.

Високий рівень безпеки. 4 зірки за результатами Краш тесту ARCAR, аналогічні результати у Hyundai Accent, VW Polo.

X-Ray - Кросовер, створений на надійній платформі «В0», перевіреної часом і багатьма марками автомобілів. Належить до класу позашляховиків, який займає ½ ринку нових легкових авто.

З 27 жовтня 2018 року в дилерській мережі компанії «УКРАВТОВАЗ» діють спеціальні ціни на весь модельний ряд Lada: «Granta», «Kalina», «4X4», «Largus», «X-RAY», «Vesta», «Vesta SW »,« Vesta SW Cross ». Ці автомобілі, які давно заслужили визнання автомобілістів - зараз випускаються в оновленій комплектації.

Автомобілі Lada можна придбати за роздрібною ціною від 252 000 грн. Не пропустіть можливість придбати надійний і перевірений нашими дорогами автомобіль за доступною ціною! Детальна інформація у консультантів автосалонів, адреси яких є на сайті www.lada.ua або за телефоном гарячої лінії: 0 800-50-24-00.