Закрити
Закрити

Автосалони LADA групи RENAULT працюють! В будь-який час - LADA групи RENAULT завжди поруч

Автосалони LADA групи RENAULT працюють! В будь-який час - LADA групи RENAULT завжди поруч.

З 6 квітня автосалони офіційних дилерів LADA групи RENAULT відновили свою роботу. Наша команда рада вітати Вас та забезпечує Вашу максимальну безпеку при виборі та отриманні автомобіля. А якщо Ви бажаєте придбати LADA групи RENAULT, не виходячи з дому – пропонуємо скористатися нашим онлайн-сервісом.

Отже тепер, в умовах коли власний автомобіль – це питання життєвої необхідності, ми надаємо Вам ще більше можливостей обрати та швидко оформити покупку широкого ряду популярних моделей LADA групи RENAULT. Ми подбали, щоб у складних економічних умовах Ви могли купити новий автомобіль за доступною ціною – від $ 8 300*. Популярний LADA Granta є в наявності у дилерів, і познайомитись з його перевагами можна як в автосалоні, так і онлайн. Але варто поспішати – кількість автомобілів обмежена.

Робота компанії «УКРАВТОВАЗ», як офіційного дистриб’ютора бренду LADA групи RENAULT,  та дилерської мережі LADA групи RENAULT в Україні спрямована в першу чергу на забезпечення комфорту та безпеки наших клієнтів та співробітників. Наші дилери проводять регулярну обробку автосалонів та сервісних центрів спеціальними засобами, а команда співробітників проходить контроль стану здоров’я та забезпечена засобами індивідуального захисту (маски, окуляри тощо). Наголошуємо, що усі автомобілі LADA групи RENAULT при надходженні до складу дилерського підприємства та безпосередньо перед передачею покупцю проходять повну дезінфекцію, що передбачено розширеним регламентом передпродажної підготовки. 

Для Вашої зручності продовжують працювати банківські установи, страхові компанії. Сервісні центри МВС проводять онлайн реєстрацію нових авто із видачою техпаспортів та державних номерів. Ви маєте можливість придбати LADA групи RENAULT як за повну вартість, так і в кредит. Умови кредитування за посиланням.

Бажаємо Вам міцного здоров’я та приємних покупок!  

Перелік офіційних дилерів LADA групи RENAULT. УВАГА: у зв'язку з карантином графік роботи дилерів може змінюватись. Рекомендуємо перед візитом зателефонувати в автосалон або сервісний центр для уточнення графіку роботи.

 

* для розрахунку було використано автомобіль LADA Granta седан Classic 2019 р.в. за ціною  225 540 грн з ПДВ станом на 08.04.2020 року та офіційний курс НБУ - 27,10 грн за один долар США станом на 08.04.2020. Кількість автомобілів обмежена.