Закрити
Закрити

Про компанію

АТ "УКРАВТОВАЗ" є ексклюзивним дистриб'ютором автомобілів LADA і оригінальних запасних частин LADA і працює на ринку України з 1995 року

Основними напрямами діяльності АТ "УКРАВТОВАЗ" є:

  • постачання автомобілів LADA виробництва ПАТ "АВТОВАЗ" (м. Тольятті) і оригінальних запасних частин LADA;
  • поліпшення якості обслуговування клієнтів, оптимізація бізнес-процесів і приведення сервісно-збутової мережі LADA в Україні у відповідність стандартам виробника;
  • підтримка гарантійних зобов'язань на продукцію ПАТ"АВТОВАЗ", техобслуговування і ремонт автомобілів LADA;
  • просування торгової марки LADA в Україні, організація рекламних заходів;
  • проведення спільних з українськими і зарубіжними партнерами автомобільних виставок, нарад, семінарів, конференцій, спортивних змагань.


Упродовж останніх років АТ "УКРАВТОВАЗ" займає лідируючі позиції на автомобільному ринку України, будучи неодноразовим переможцем і призером бізнес-рейтингів серед автомобільних компаній. Нині кожен десятий автомобіль, який продається в країні, проходитьчерез систему логістики АТ "УКРАВТОВАЗ".

Компанія постійно розширює модельний ряд представлених в Україні автомобілів LADA за рахунок новинок ПАТ "АВТОВАЗ" і нових комплектацій автомобілів.

Проводячи єдину цінову політику, АТ "УКРАВТОВАЗ" додає максимум зусиль для того, щоб ціни на автомобілі LADA були максимально прийнятні для споживача і конкурентоспроможні у своєму сегменті.

Звіт емітента цінних паперів за 2012 р.

25.04.2013 рік.