Закрити
Закрити

LADA - бренд групи RENAULT

З січня 2017 року LADA є брендом Groupe Renault, французького виробника, представленого в 135 країнах, з марками Renault, Dacia, RSM, Alpine та LADA. Новий енергійний дизайн, повністю оновлений асортимент, високі стандарти якості та надійності, торгова мережа, що швидко оновлюється: LADA, яка цього року відзначає свій 50-річний ювілей, пише нову сторінку в своїй історії.

"X дизайн" – новий код LADA

Ті, хто пам'ятають знамениті Жигулі, будуть здивовані! LADA сьогодні вже не та LADA, що була вчора! Повністю оновлений модельний ряд тепер відображає характерні дизайнерські риси, закладені у всіх моделях.

LADA з гордістю заявляє про свій "X-дизайн": потужні фронтальні панелі, оновлений логотип, структуровані силуети ... дизайн, розроблений Стівом Маттіном: британцем, який працював на Mercedes та Volvo, і керує студією дизайну LADA з 2011 року. Зі своєю командою та підтримкою Renault, він оновив весь модельний ряд протягом 5 років, викликаючи цікавість відкриттям, показуючи автомобілями, що направляє LADA у майбутнє та переносить бренд у 21-ше сторіччя.

LADA VESTA – емблема історії успіху

З презентацією останніх моделей, LADA виправдовує нові очікування своїх клієнтів. LADA розвиває свою торгівельну мережу і постійно підвищує якість сервісу. Клієнтів зустрічає у сучасних центрах досвідчений персонал.

LADA тепер обіцяє комфорт водіння у будь-яких ситуаціях, за ціною, доступною для найбільшої кількості людей. LADA Vesta, яка виграла кілька нагород з моменту своєї презентації та кроссовер XRAY розпочали історію  постійного успіху нових моделей. У 2018 році LADA Vesta стала бестселером Groupe Renault в Євразії.

Через 20 років після поглинання Dacia, Groupe Renault повторила свій подвиг і відродила LADA, щоб зробити її найбільш динамічним брендом групи, з найбільшим зростанням у світі в 2018 році.

Ян Птачек, віце-президент з продажу та маркетингу LADA "Ми хочемо позиціонувати LADA як надійний бренд, визнаний за свою конкурентоспроможність".

Lada – бренд /марка Групи Renault, АВТОВАЗ

АВТОВАЗ - був заснований в 1966 році в Тольятті. Він тоді випускав популярні транспортні засоби, першим з яких була LADA 2101. У 1977 році був виготовлений перший LADA 4X4, більш відомий як LADA Niva. Було виготовлено майже 2,5 млн. екземплярів цієї моделі, в тому числі близько 530 тис. на експорт у більш ніж 100 країн світу. У 2008 році, коли виробник перебував у скрутному становищі, група Renault вирішила інвестувати в АВТОВАЗ. Французький бренд допоміг компанії відновитися фінансово, впроваджуючи власні методи виробництва, і поступово інтегруючи АВТОВАЗ в альянс Renault-Nissan. Десять років по тому, завод в Тольятті виробляє 50% брендів Альянсу, Renault є мажоритарним акціонером «АВТОВАЗ», а LADA стала п'ятим брендом групи. З оновленою ДНК та амбіціями.