Закрити
Закрити

Lada Assistance

LADA в Україні, пропонує своїм клієнтам програму надання ассистанских послуг LADA Assistance. Кожен власник нового автомобіля LADA з 22 жовтня 2018 року отримує пакет ассистанского обслуговування строком на 1 рік. LADA Assistance включає цілодобову підтримку Вашого автомобіля - тепер ситуації, коли ви, здавалося, залишилися наодинці з автомобілем і проблемою посеред дороги, більше не існують! Професійні диспетчери нададуть вам необхідну інформацію і допоможуть вирішити питання, які застали Вас зненацька на дорозі.

Пакет ассистанских послуг LADA Assistance включає:

1. Інформаційні послуги;

2. Організаційні послуги;

3. Послуги евакуації;

4. Послуги технічної допомоги.

1. Інформаційні послуги LADA Assistance

  • Цілодобовий доступ до диспетчерського центру;
  • Надання інформації про місце знаходження, адреси і телефони: станцій технічного обслуговування; автозаправних станцій; послуг евакуатора; аварійногокомісара; послуг таксі; готелів; державної автомобільної інспекції, медичних установ; страхових компаній та ін.
  • Консультації при несправності: технічна консультація відносно особливостей експлуатації т/з, порядку і термінах проходження ТЕ; передача термінового повідомлення від клієнта (факс, SMS, e - mail), пошук необхідної інформації в мережі Internet;
  • Консультації при ДТП: порядок дій на місці ДТП; юридична підтримка, загальний порядок звернень до страхової компанії, порядок оформлення документів, інформація про місце знаходження і телефони екстрених служб, консультації лікаря по телефону;

Організаційні послуги LADA Assistance:

  • У разі несправності: виклик служби технічної допомоги, заміна колеса; заряджання акумулятора; аварійноговідкриття дверей; відігрівання замків дверей і багажника, буксирування з проїжджої частини, виклик евакуатора; уразі несправності автомобіля під час подорожі: пошук і бронювання номера в готелі, виклик таксі; бронюваннязалізничних, автобусних і авіа квитків;
  • У разі ДТП: виклик ДАІ, виклик служби порятунку, виклик евакуатора, виклик аварійного комісара, виклик карети швидкої медичної допомоги, виклик і залучення інших організацій на прохання Клієнта;
  • У разі ДТП або несправності під час подорожі: пошук ібронювання номера в готелі, виклик таксі, бронювання залізничних, автобусних і авіа квитків.

3. Послуги евакуації LADA Assistance

Евакуація транспортного засобу надається у разі настання ДТП або несправності транспортного засобу, що робить неможливим його подальший самостійний рух в межах встановленого ліміту не більше 150 км від місця настання ДТП або несправності до найближчої СТО, такої, щовходить в дилерську мережу АТ "УКРАВТОВАЗ". Ліміт відповідальності Компанії при наданні послуги евакуації складає одне звернення на увесь період обслуговування.

4. Послуги технічної допомоги LADA Assistance

  • Запуск двигуна від стороннього джерела живлення.
  • Заміна пошкодженого колеса.

Послуги технічної допомоги, перелічені вище надаються вмежах встановленого ліміту. Ліміт відповідальності Компанії в даному випадку складає два звернення на увесь період обслуговування.


Територія обслуговування - Україна за винятком анексованої території Автономної Республіки Крим і м. Севастополь, а також ряду населених пунктів на території Донецької і Луганської областей, які не знаходяться підконтролем органів української влади (окупованих територій), територій, на яких введений режим надзвичайного стану.


Завантажити буклет LADA Assistance