Нові авто онлайн – поспішай, LADA групи RENAULT з кешбеком обирай!
Офіційні дилери надають консультації та продають авто онлайн.


Шановні клієнти,

Зважаючи на обставини, пов'язані з карантинними заходами, введеними органами державної та місцевої влади, дилерська мережа автомобілів LADA групи RENAULT в Україні переходить на особливий режим роботи з 8 по 25 січня 2021 року, в рамках якого ми прагнемо надати Вам максимум можливостей для онлайн-комунікації з найближчим до Вас офіційним дилером LADA групи RENAULT.

Так, для забезпечення максимальної безпеки клієнтів та співробітників наших дилерських центрів, нами вжито наступних заходів:

1. В період дії карантину замовлення на покупку автомобілів Дилери приймають он-лайн зручними способами зв'язку: телефон, сайт, мессенджери.
2. Автосалони працюють в режимі видачі он-лайн замовлень згідно графіків розміщених на сайті, але не проводять офлайн демонстрації продукції, не здійснюють очне консультування.
3. В автосалонах також працюють у звичайному режимі з дотриманням норм особистої безпеки:
- стіл замовлень СТО;
- відділення банків;
- представництва страхових компаній.

Офіційний дистриб'ютор та дилери LADA групи RENAULT роблять все можливе, щоб наші клієнти могли отримати максимум інформації з питань вибору та придбання автомобілів онлайн.

На нашому сайті до Ваших послуг:
- інформація щодо актуального модельного ряду, комплектацій та цін, форми замовлення автомобіля.
- можливість завантажити брошуру умов LADA CASHBACK (програма «LADA Finance»);
- можливість побачити обраний автомобіль у одному з доступних для придбання в Україні кольорів;
- можливість отримати консультацію щодо віддаленого оформлення всіх документів, потрібних для придбання авто;
- форма зв'язку з менеджерами.

Зверніть увагу, що вичерпний перелік офіційних дилерів LADA групи RENAULT доступний за посиланням: https://cashback.lada.ua/contacts

Працівники дилерських центрів забезпечені засобами індивідуального захисту, в тому числі антисептичними препаратами, одноразовими медичними масками/респіраторами, дотримуються дистанції не менш ніж 1,5 м. під час спілкування. На додачу до вищезгаданого проводиться щоденний контроль стану здоров'я працівників.

Станом на сьогодні офіційна дилерська мережа автомобілів LADA групи RENAULT в Україні готова задовольнити попит на автомобілі та їх сервісне обслуговування в повному об'ємі.

Команда АТ «УКРАВТОВАЗ» бажає Вам міцного здоров'я та приємних покупок!